Hakkımızda

Biz onlara en iyi sağlık hizmetlerini sunmak için buradayız.

Bakım

Güven

Sağlık

Mutluluk

BİZ KİMİZ


Pet House Veteriner Kliniği 2018 yılında İskenderun'da Veteriner Hekim Onur GÖKPINAR tarafından kurulmuştur. Onur GÖKPINAR Yüzüncü Yıl Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden 2013 yılında mezun olmuştur. Mezun olduktan sonra çeşitli Veteriner Kliniklerinde Hekimlik yaparak deneyim kazanmıştır. Mesleki gelişimini eğitim programları ve kongrelere katılarak devam ettirmektedir.

Pet House Veteriner Kliniği olarak deneyimli veteriner hekimlerimizin bilgi birikimlerini Veteriner Kliniğimizde sunduğumuz üst düzey teknolojik hizmet olanakları ile, muayene-teşhis, laboratuvar ünitesi, operasyon bölümü, fizik tedavi, eve servis ve pet kuaför ve pet shop bölümü ile tüm hizmetleri tek çatı altında sizlere sunmaktayız. Amacımız dostlarımızın sağlıkla ilgili tüm gereksinimlerini karşılamak, daha sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamaktır. Veteriner hekimlik alanındaki akademik çalışmaları ve bilimsel araştırmaları yakından izleyerek minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek ve onlara en iyi hizmeti sunabilmektir.

- Veteriner Hekim

Vet. Hek. Onur GÖKPINAR

Onur GÖKPINAR Yüzüncü Yıl Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden 2013 yılında mezun olmuştur. Mezun olduktan sonra çeşitli Veteriner Kliniklerinde Hekimlik yaparak deneyim kazanmıştır. Mesleki gelişimini eğitim programları ve kongrelere katılarak devam ettirmektedir.

 • ”Hayvanat bahçelerine gitmeyin! Çocuklarınızı hayvanat bahçelerine götürmeyin! Hiçbir canlı hiçbir suç olmadan tutsaklığı asla hak etmez.”
  - Mehmet Murat İldan
 • ”Köpekler centilmendir. Umarım onların cennetine giderim, insanların değil.”
  - Mark Twain
 • ”İnsan ruhunun bir parçası hayvan sevgisini tadana kadar uyanmaz.”
  - Anatole France
 • ”Hayvanlara karşı acımasız olan, iyi bir insan olamaz.”
  - Arthur Schopenhauer